| ana_8023 a întrebat:

Ce parere aveti despre mass-media din ziua de azi si mass-media din perioada ceausista sau mai aproape?

1 răspuns:
| dannyfiba a răspuns:

Sincer cea din ziua de azi e de ktt voba aia dai romanului paine si circi nu prea mai ai ce citi in ziare in ziua de azi pentru ca ei baga toate"vedetele" de trebuie sa vanda este vorba si de noi si de mentaliataea noastra cand e vorba de scandaluri si barfe nu te poti abtine asa sunt si cu tepele de pe net de se ia virusi si despre cea ceausita nu eram nascut atunci gandeste si tu logic ce putea sa fie daca eram intr-un regim comunit dictactorial totul era roz si se vorbea numai de bine despre ceausescu