| HinnaBunneh a întrebat:

Ce parere aveti despre mass-uri?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pro pentru miscarea antimasswinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lipsa de ocupaţie a unor persoane. Chiar nu mă interesează mass-urile de tipul : " merg la baie brb, noapte bună all ". Dacă ai ceva de spus unui anumit grup de persoane atunci da, dar în rest nu. Bine, mulţi se plictisesc şi mai dau şi ei un mass aşteptând să fie băgaţi în seamă. Ce face plictiseala din om. Baftă!

| Emena a răspuns:

Le urasc,.

| Victoria a răspuns:

Le ignor, pur si simplu. Nu ma deranjeaza cu nimic thinking

| lavynika a răspuns:

Depinde, unele sunt eficiente altele foarte stresante.

| ioana181 a răspuns:

Cand vad ca intra unu care zice "buna all" stiu ca va urma "cf looome", "care are melodia noua a lu' puya" si altele, iar la sfarsit "nb la toti" laughing.

| Mihaelutsaa a răspuns:

Pai. nu una prea buna. Da' daca sunt dintr`acelea cu care vrei sa-ti anunti\informezi prietenii cu ceva, da, se accepta. Altfel, nuno talking

| Tso a răspuns:

Cand sunt necesare, sunt necesare. Dar sunt multi care au descoperit de curand aceasta functie si abuzeaza de ea. O sa le treaca odata cu taierea netului, probabil.

| Locaa a răspuns:

Ca sunt trimise din lipsa de ocupatie a unora. unele mass`uri sunt amuzante dar altele isterice ca si cum ti-ar muri mama daca nu trimiti mai departe...nu am trimis si inca mai traiestelaughingsi acum as fi trebuit sa am 123456890 ani de ghinionlaughing)

| Stixie a răspuns:

Le ignor de cele mai multe ori.
Cand mass`urile intrec orice limita imi ies din minti!
Si cei care trimit mass`uri afla cum e sa le cante dracii livebatting eyelashes

| ELD a răspuns:

Sunt stupidex(

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pur si simplu ma dispera!

| MsETouch a răspuns:

Nu pot să zic decât că îi dau dreptate lui bety13579big grin

| geo_1909 a răspuns:

Tampite

| mariamaya08 a răspuns:

Mass-urile sunt eficiente, atunci cand doresti sa anunti un grup de persoane de un anumit lucru. Dar daca mass-ul este folosit ca o metoda de a mai vorbi cu lumea sau sa-i anunti cand pleci si cand te intorci, mi se pare o tampenie si este cam stresant ( gen : "buna all:X:X:X"; "am ajuns all :*:*:* ce faceti?" sau "cine vorbeste si cu mine?" )

| Andreea_3863 a răspuns:

Una singura si sigura. Enervante! happy

| Betyyyy a răspuns:

Enervante...tocmai cand ai ceva misto de facut pe calculator atunci vine un mass de genu buna all::X:X si-ti strica tot cheful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tarelove strucklove strucklove struck:*