| prizeFTW a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Uhodi cantata de Kaiia? Da, cu fata aceea blonda care canta intr-o limba ciudata si sunt niste animatii pixelate.Mie imi place foarte mult.In ce limba canta? De unde pot sa iau versurile? Multumesc

2 răspunsuri:
| DeyaDelya2000 a răspuns:

Scumpy nu vreau sa iti tai naravul dar intrebarea ta incalca regulamentul. Nu ai voie sa pui intrebari de genul : Ce parere aveti despre... Ai inteles? Nu de alta dar iti vor suspenda contul si e pacat.

| prizeFTW explică (pentru DeyaDelya2000):

Eu nu sunt "scumpy pentru tine" si nu scrie nicaieri asa ceva. Zilnic vad intrebari de genu', si nu le-a suspendat nimeni contul. Uita-te de cand esti tu pe TPU si de cand sunt eu.+ ca intrebarea e veche.Salut!