| lavinialav a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? Sunt chiar asa de ciudata?

Incep prin a spune ca numele meu este Lavinia, am 17 ani si aproape toata lumea de la scoala (exceptie facand un mic grup din care fac parte )ma considera o ciudata, adica prin simplu fapt ca invat, nu fumez, nu ma droghez, nu ma duc prin cluburi, nu am avut niciun iubit pana acum, ma machiez rar, si nu ascult muzica de-a lor (justin bieber, inna si altii). Asa ca ascult pareri...

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu cred că eşti ok.

| alinutzaap a răspuns:

Daca esti diferita de ceilalti nu inseamna ca esti ciudata:*.