| Karoline005 a întrebat:

Ce parere aveti despre moldoveni?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt oameni ca si noi, nu am nimic de comentat la adresa lor

| PedoBarbie a răspuns:

Oameni ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzante mai sunt raspunsurile "sunt oameni ca noi" mai evident de atat nu se putea atata timp cat n-ai probleme cu vederea.

| trixiiie a răspuns:

Oameni. Ca și mine și ca și tine, care vorbesc un subdialect al limbii române.
Dar oameni cu o istorie interesantă, bogată, cu puncte comune cu cei din Muntenia etc.

| Karoline005 explică:

Singur du-te hah, daca vii cu asa variate tupie si bizmozglie

| Karoline005 explică:

Singur du-te tu in cur, ca daca tu esti umnii ap porsii sapa tuneluri, tupiita si esti

| selena4005 a răspuns:

Sunt oameni ca toti oamenii si de fapt sunt romani, deoarece vorbesc limba Romana!
P.S. RASPUNDE-MI TE ROG LA ULTIMA MEA INTREBARE! multumesc!

| 0x11111051 a răspuns (pentru selena4005):

Noi nu suntem romani.

| selena4005 a răspuns (pentru 0x11111051):

Ba da! Nici macar nu poti demonstra contraiul! Apropo tu ce limba vorbesti?

| 0x11111051 a răspuns (pentru selena4005):

Moldoveneasca!

Poniatna?

| Karoline005 explică (pentru 0x11111051):

Sa inteleg ca esti moldovean))))

| 0x11111051 a răspuns (pentru Karoline005):

Şi ce ţi-i?

| Karoline005 explică (pentru 0x11111051):

Ca eu tot is moldovanca.Tak sto fara intrebari deaestea, paneatno?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Karoline005):

Ne poneatno! Tupie voprosi ai dat!

| Karoline005 explică (pentru 0x11111051):

Mda,numa tu poti da umnie vaprosi

| 0x11111051 a răspuns (pentru Karoline005):

Mai umnie decit a tau pot da. Dar daca ceva nu iti place, idi nah!