| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica trista?
Cand trebuie sa o ascultam?

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Nu prea iti recomand...dar ii buna cand esti nervos, te calmeaza

12 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cand esti trista si vrei sa te descarci.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Parerea mea este ca niciodata nu este bine sa ascultam muzica trista, mai ales cand suntem deprimati...
*-*

| ComatoseWine a răspuns:

Cand esti prea fericit sa iti mai taie din elan.Am glumit.Niciodata! Parca nu sunt destule lucruri triste.Eu oricum nu stiu prea multe melodii triste.Doar lentelaughing

| Ando1dul a răspuns:

Clar nu dupa o despartire sau un moment tragic.cand simti nevoia

| AliveOne a răspuns:

Probabil ca da cateodata sa ne deschida ochiii

| Duucu a răspuns:

Nu imi place muzica trista happy Mai mult de intristeaza decat sa devii vesel si armonios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand esti mai vesel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te simti aiurea, cand te-a parasit prietenu/prietena.
Cand vrei liniste si pace. ( de sarbatori de exemplu)
Conteaza mesajul care este trimis. Daca e o tampenie emo care te face sa te simti si mai rau nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place dar nu e buna pentru suflet. Pe mine ma intristeaza daca o ascult cand sunt ok si ma baga in "depresie" cand o ascult cand sunt trista.

Răspuns utilizator avertizat
| Riderx1 a răspuns:

Never, ever, ever...cand esti trist, si asculti muzica trista, te intristezi mai tare...asculta ceva mai energizant

| DeepTrance a răspuns:

Cand esti prea vesela!