| QuestBros a întrebat:

Ce părere aveți despre noi baieți in leggings? Vreau parere dacă este ciudat sau normal?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea îmi dau seama la ce te referi mai exact dar dacă sunt de tip ce poartă fetele e prea mult zic eu.

| peperonies a răspuns:

Homosexualitatea a devenit destul de acceptata in anul curent. Nu e o problema mare.

| seth2016 a răspuns:

Ce mai e ciudat in ziua de azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare normal să fie purtaţi doar la sală.
Îmi plac bărbaţii de modă veche care încă poartă pantaloni, blugi largi jos.

| Michaeel a răspuns:

Nu am nimic cu astfel de băieți. Fiecare sa poate ce dorește și în ce se simte comod happy