| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia c3? merita sa-l folosesc in locul lui Samsung Corby POP? Am un Samsung Corby POP si as vrea sa-mi cumpar un Nokia C3. Merita?

Răspuns Câştigător
| Nobody_8200 a răspuns:

Pai, Telefoanele de gen Nokia C3 sunt mai rezistente decat cele cu Touchscreen si dureaza mai mult. Dar, cele cu otuchscreen, ca si Samsung Corby POP, sunt mai eficiente...au mai multe functii, aplicatii...Nu iti recomand sa cumperi acest telefon ca sa inlocuiesti unul ca Samsung Corby POP, dar tu faci ce vrei happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merita am eu Samsung corby pop si o colega Nokia c3 si e super varza Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, aici este alegerea ta eu am deja un Nokia c3 si sunt foarte multumit de el bateria tine 1 saptamana daca mai vb din cand in cand, are un design cool, wi-fi ul functioneaza destul de bine, navigarea la internet este tare camera e putin cam slaba (2mpx) insa restul e super. Insa ti-am mai spus este alegerea tawinking