| carlutza1001 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia N97 mini? E un telefon bun? Am gasit unul alb cu 700 lei, la mana a doua, dar intr-o stare f buna. Merita?

2 răspunsuri:
| bia1100 a răspuns:

Da mai ales daca mai e si in stare buna. Daca ar fi din magazin ar fi de la 10 mil in sus. Vreau si eu...

| deutzadia a răspuns:

Da este super bun.Si eu imi cumpar cat mai repede si este super super.Mai ales si cu tastatura aceea.Nu conteaza daca e la mana a doua, conteaza sa fie bun.Pa!:*