| coopilluu a întrebat:

Ce parere aveti despre Noul Rom cu steagul american pe el? Mie unul imi displace total si vreau sa revina steagul romanesc pe el :X

3 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai s`a facut reclamatie si va reveni steagul romanesc pe el tongue. oriqm a fost o idee foarte proasta sa puna steagul american

| rodik a răspuns:

Sunt total de acord cu tine. Este singurul lucru in afara de Dacia care rezista de atata timp, si pe deasupra mai e si bun bun bun kiss

| Gabriella_1938 a răspuns:

Nu mi se pare misto lucru asta. Avem si noi ceva cu care sa ne mandrim si ni-l ia americanii...