| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata daca ea, sa zicem ca afirma chestia asta : "Orice femeie ar dori sa fie credincioasa sotului. Dar nu este atat de usor sa gasesti barbatul care merita fidelitate"

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe scurt, orice gaura isi are petec.
Ea vrea un barbat fidel, un barbat sa ii spuna dimineata " te iubesc " cand nu e aranjata si da-ta cu `spe mii de farduri. ce pot spune, eu la 21 de ani daca e sa caut o relatie serioasa ma lovesc doar de copile, continuui sa cautlaughingnah. "toate fetili sa apileze la mine " laughing

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Se stie ca omul e inselator.

| AliveOne a răspuns:

Numai O fata de nota 10 ar zice asa ceva deci respect!

| SweetRachel a răspuns:

Foarte frumos spus si adevarat...Aceea fata vrea sa zica ca vrea sa fie mereu cu prietenul/sotul/iubitul dar nu este usor sa gasesti un barbat care te accepta si te iubeste ca in povesti.Nimeni nu este perfect! Unii baieti/barbati isi bat joc de fete, *unii*, iar fetele/femeile de ce sa nu faca acelasi lucru? Aceasta fata dupa aceste 2 propozitii a batut un apropo.Nu iti pot zice mai multe deoarece nu ai dat mai multe indicii.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| iuli29 a răspuns (pentru SweetRachel):

Bati apropo, dar asa? Eu nu cred ca, gandeste ca o fata de casa, o fata cuminte. Altfel pur si simplu ar pune punct si ar cauta alt barbat nu ar ar insela.

| SweetRachel a răspuns (pentru iuli29):

Eu ti-am raspuns la ce ai intrebat tu. Daca ti-ai uitat intrebarea ta mai uita0te o data la ea.Nu are rost sa te iei la cearta cu mine atata timp cat nu stii ce vrei.Plus ca nu ai spus ca a fost iubita ta sau a altcuiva de exemplu si atunci veenea alt raspuns, asa ca te rog gandeste-te de 2 x inainte pui o intrebare aici. Daca tu ai parerea ta proprie despre acea fata de ce ne mai intrebi si pe noi? Daca tu stii deja raspunsul nu are rost sa pui aceeasi intrebare aici.Imi pare rau ca am inceput o cearta dar aceasta a fost cauzata de tine.

| iuli29 a răspuns (pentru SweetRachel):

Nuu, iti multumesc ca imi raspunzi. Ai dreptate nu prea stiu sa ma fac inteles. Din pacate situatia asta ma are la mijloc si nu prea gandesc limpede. Scuza-ma te rog. Parerea mea este ca nu e o fata 'de casa' dar vroiam sa vad si alte pareri