| Anca1503 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata de 16 ani care poarta aparat dentar?happy...

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Cu siguranta nu mi-as bate joc de ea, daca la asta te referi, pentru ca stiu ca intr-un viitor o sa aiba o dantura minunata, ba chiar mai minunata decat celor care si-au batut joc, glume pe seama ei etc.

5 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Mai mult conteaza caracterul si personalitatea acesteia...
Desigur ca prima data se analizeaza aspectul ei...
Nu am o parerea proasta despre aceasta, nu ea a ales sa poarte aparat deci nu ar fi nimic in plus sau in minus.
P. S Mi se par dragute aparatele colorate xD

| Niros19 a răspuns:

Pai cei mai multi rad dar nu e de ras arata bine daca e frunoasa si restul dupa mine cei care rad de cei cu ochelari sau aparat dentar sau altele ei sunt de fapt fraierii

| analia0103 a răspuns:

Cu siguranta ar fi ciudat!

| Noname_8352 a răspuns:

Ca este o fata ce are grija de ea; x
Pwp:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... fata respectiva va avea dintii frumosi.