| misa_9064 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care asculta muzica in chineza\japoneza? Vi se pare ciudat? Dar despre acest videoclip ce ziceti? Credeti ca are o tenta de emo? http://vimeo.com/8436529

Răspuns Câştigător
| alexamealexa a răspuns:

Nu mi se par ciudati.chiar delochee hee. si eu acult muzica japoneza si o ador:X.cat despre videoclip...nu mi s pare emo. e vocaloidhee hee

2 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Nu mi se par ciudati.cat despre videoclip este destul de okhappy nu pare emo...

| misa_9064 explică:

Vocalaid... Love is war...tot asta e.