| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii cu care te cunosti de 2-3 zile, va intelegeti de minune dar dupa cateva zile va lasa la seen, nu va mai raspund la mesaje?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca tu nu esti pe masura asteptarilor lor.

| RAY a răspuns:

Inseamna ca erau niste prefacuti, falsi care doar jucau teatru si ti au dovedit asta, dar e un pas inainte, uite asa stii pe viitor pe cine sa eviti

| Dandinelle a răspuns:

Sunt persoane ocupate si care nu au chef in acel moment sa raspunda. Am patit-o si eu sa vad mesajul si sa zic ca raspund mai tarziu si uit. Dar sunt adepta telefonatului si nu scrisului, mai ales pe Facebook, whatsapp care nu sunt asa ...sigure. Prietenii ma cunosc asa de ceva timp si oamenilor noi din viata mea le dau direct nr. de mobil sa ma sune happy. Eu zic sa nu bagi prea mult in seama, si sa-ti continui viata, daca te suna omul respectiv raspunde-i, poate e lenes, si indiferent, poate a avut doar un weekend mai destrabalat big grin