| CosminCrS a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii din Romania? Parearea mea este ca un sfert dintre noi avem creier(nu vreau sa jignesc pe nimeni). Dc spun asta pentru ca multi sunt smecheri, prosti si unele fete sunt piti sau curve.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e putina lume e intreaga la cap atat in Romania cat si in strainatate. Fiecare persoana are un of dar din pacate cel mai grav of e prostia si proasta educatie primita.

| Bella03 a răspuns:

-Pai intr'un fel ai dreptate.Dar nu toti oamenii gandesc la fel.
Stiu ca exista si persoane mai, cum sa zic "enervante sau pisaloage"(nu vreau sa se supere nimeni)dar intr'un fel asta e adevarul.

In plus nu stiu ce vrei sa afli prin intrebarea asta.hee hee

| Vanity a răspuns:

Fiecare om are caracterul lui, crezi ca in America nu sunt prosti, idioti, pitipoance, etc?

| InnieMinnie a răspuns:

Ca tot vorbim de creierbatting eyelashes forma corecta e "jignesc"nu "jignesc"big grin

| CosminCrS explică:

Scuze ca am pus jignesc ai dreptate innie