| Bianca_3626 a întrebat:

Ce parere aveti despre prietenii falsi?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Avem nevoie de impresiile lor. 100% falsi, totusi nu poti trai fara prieteni fie ei de orice fel.

4 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Din moment ce sunt falsi...nu cred ca poate avea cineva o parere prea buna despre ei. cel mai bine e sa stai cat mai departe de acest gen de oameni pentru ca altfel iti faci rau singur happy

| Petronela a răspuns:

Ii urasc!

| ZeYa a răspuns:

Ii detest si ii tratez cu aceeasi falsitate. happy

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu cred ca sunt niste oameni.de cea mai joasa spetza...
mai bine ti'ar spune in fata ce cred despre tine nu sa te barfeasca pe la spate.deci.in concluzie.nu merita nici putina mila.atunci cand au nevoiebig grin
funditaaa?big grin