| Dasey a întrebat:

Ce parere aveti de prietenii falsi?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Fuck offhappy

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă debarasez foarte rapid de ei.
O părere jalnică. Nu au valoare.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

O parere excelenta.Sunt buni sa te invete ca e mai bine sa iei decizii de unul singur, au rolul de a te impiedeca sa ajungi unde vrei pentru ca le asculti vorbele ca cica te sfatuiesc de bine.Au obligatia morala sa te faca sa suferi si tu ai dreptul sa ii ierti dar sa ii lasi sa plece. E plina lumea de parveniti.Nu mai gasesti prieteni adevarati in ziua de azi.Si daca-i gasesti pune-le catuse si leaga-i de tinehee hee

| OanaG a răspuns:

Niste fraieri...profitori,am si eu sad

| Ana a răspuns:

O parere foarte proasta, majoritatea avem prieteni falsi, asta e.

| want2bMajestic a răspuns:

Pai depinde de ce vreau de la tinewinking

| gabryel a răspuns:

Prieteni falsi... daca as avea timp ti-as spune ce parere am sunt inconjurat de astfel de specimene dar trebuie sa stii si tu sa profiti de ei, daca aveam timp iti spuneam mai multe...

| luizza95 a răspuns:

Am foarte multi.

| gabytza_7109 a răspuns:

Mi-au dovedit-o chiar azi. Si sincera sa fiu e cam dureros sa stii ca ai un prieten si ii spui toate probleme tale si pe moment sa te inteleaga si dupa o mica discutie sa isi ceara cu ce te-a ajutat si sa zica mai departe ce probleme ai e putin cam dificil sa accepti asta.

| toxic_3876 a răspuns:

Sunt peste totlaughingnu trebuie bagati in seamaoh go on.(don`t love and cryoh go on. just f*ck and smiile:Xhappy"

| zaharbrun a răspuns:

Gandeste-te ca si u la randul tau ai fost sau esti un prieten fals...si mai gandeste-te ca totul depinde de tine daca ii lasi s te foloseasca sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce? sunt si veritabili? tare as vrea sa vad si eu unul, care nu profita de tine, care nu cauta sa-ti **** iubita,{pardon, FURE} iubita, si care sa-si dea viata pentru tine.sa-mi arati si mie ca eu de 45 de ani nu am reusit sa vad macar unul de samanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea nu sunt prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducsa in cur
]

| elly_5249 a răspuns:

Pai... una foarte proasta!
si eu am multi prieteni falsi.pe la fata sunt cei mai buni prieteni ai tai iar pe la spate ajung sa te barfeasa...
daca ai vreo problema cu prietenii falsi te sfatuiesc sa ii lasi in pace si sa nu fii o fraiera, la degetul lor mic!
asculta`ma ca eu am patit`ohappy

| efect a răspuns:

Sunt de tot rahatu...
am si eu dinaia