| smekera123 a întrebat:

Nu știu dacă e bine sa ii spun unui baiat ca îl plac sau sa nu ii spun, ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu e bine, mai bine roaga-te ca la timpul pe care El il considera porivit creatorul sa aduca i viata ta paci e El stie ca re potrivesti pentru casatorie.

| smekera123 explică (pentru ania):

Ba frate, eu am 15 ani wtf

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce e bine? Ceea ce urmează, nu? Dacă nu îi spui, ce urmează? Nimic. Dacă îi spui, urmează ceva, nu? Deci, cum e mai bine?

| Laura678 a răspuns:

Bună, de ce sa nu fie bine?happy
Băieții din ziua de azi apreciază fetele care sunt mai îndrăznețe, la modul care scriu primele.
Atâta timp cât îți exprimi liber sentimentele fata de o persoana nu contează de care gen ești.
Iar dacă nu este ce trebuie, next, mai are balta peste.
Încercarea moarte nu are.
Nu riști, nu câștigi vorba aia.