| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre perioada adolescentei?

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Sincer...am 14 ani, dar adolescenta, dupa parerea mea este pe la 16 ani. Iar, acum ce numesc copii " adolescenta " este faptul ca pot sa aiba un "ubi" al lor ...sincer? nu cred ca asa ar trebui sa fie adolescenta..Pentru mine e destul de greu avand o alta viziune decat a celorlalti, dar pentru altii e cea mai frumoasa varsta.

| ElHombre2000 a răspuns (pentru Sky_6013):

Care este viziunea ta?

| Sky_6013 a răspuns (pentru ElHombre2000):

Viziunea mea? Una foarte rea. Detest sa vad in fiecare zi cum totul se matruizeaza mai repede decat ar trebui.

| ElHombre2000 a răspuns (pentru Sky_6013):

Nu e rea, din contra asa ar trebui sa vada toata lumea copilaria.Copii nu mai stiu ce e aia sa fi copil, fumeaza, beau de la 14 ani sa mai deschid subiectul iubiti?

| ElHombre2000 a răspuns (pentru Sky_6013):

Imi place cum gandesti!

5 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Este cea mai grea perioada :-s parerea mea.