| Andhres a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care nu au facebook? Le considerati intr-un fel anume?

9 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Persoane normale, care au o viata mai activa decat cele cu facebook care sunt preocupati doar de a posta imagini, check-in-uri si stau ore in sir sa se holbe la poze si sa apese pe butoane O.o.

| тєqυιℓα a răspuns:

Persoane absolut normale care nu vor să se expună pe internet. Ştiu mai multe ca ăia care au FB.

| sublime89 a răspuns:

Sunt persoane absolut normale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca au lucruri mai bune de facut decat sa stea toata ziua pe facebook.
Le consider niste persoane normale.winking

| Bianca306 a răspuns:

Persoane normale. Si eu vreau sa ma scap de el intr-un fel http://businessdetective.ro/stiri/facebook-este-o-capcana/
http://www.antena3.ro/......70080.html
sper ca ti-am dat de gandit

| adry2001 a răspuns:

Complet normal. sunt si oameni care nu au calculator, oameni care nu se gandesc la facebook ci la ce sa puna pe masa. Si oricum ce e asa important? eu intru pe el odata la 2-3 zile si nu stau numai un sfert de ora maxim pentru ca ma plictisesc.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

laughing ce intrebare ridicola.
nu, sunt doar niste persoane care pur si simplu nu au nevoie de facebook.
tinerii din ziua de azi folosesc "FB" pentru a fi mai accesibili, adica isi pun des poze cu ei, vorbesc cu prietenii si ce or mai face, dar oricine poate traii si fara chestiile astea laughing deci nu e mare faza

| ioanaAn a răspuns:

Sunt mai putin expusi ca ceilalti, nimic anormal.

| Fashionista10 a răspuns:

Sunt persoane mai normale