| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se imbraca de firma, au telefoane de ultima generatie? Asta inseamna mai nou sa ai bani sau?

2 răspunsuri:
| eutusieu a răspuns:

Dupa parerea mea, depinde foarte mult de personalitatea persoanei, deoareca poate sa aiba si sa se laude cu ce are sau sa fie foarte de treaba si sa nu se dea mare. Daca ai nu inseamna neaparat ca esti fitos.

| Raraaa a răspuns:

Exact! nu trebuie sa fi neaparat fitos si plin de tine daca ai bani! fiecare dupa cum i-a dat Dumnezeu, ba din contra exista multe persoane care stiu ca nu au dar vor sa para ca si cum ar fi plini de bani, iar fazele astea mi se par aiurea! acum fiecare cu parerea sa!happy