| Loolyepopx a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se imbraca gen Avril Lavigne?

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

M fost unul dintre cei mai mari fani avril lavigne ba chiar ajunsese lumea sa`mi spuna ca seman cu ea la perfectie... acum m`am schimbat dar sunt inca de acord cu stilul ala.
eu prefer sa am propriul stil, ceva mai elegand decat sa ma imbrac, comport, etc. ca altii.
Fundabatting eyelashes?:*

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Ca sunt rebele, au un stil propriu si incredere in sine.
Eu nu i; as descuraja, deoarece chiar trebuie mult curaj sa te imbraic asa. Bina acum, ea e "famous", daca eu sau tu ne'am imbraca asa toata lumea ar rade.
Take care.
Paaa. :*

| lolly_3072 a răspuns:

Ca asculta avril lavigne si ca se cred (sau sunt) rockeri\m/

| FeelTheRainbow a răspuns:

Gen Avril Lavigne?
Pai, in primul rand, daca asculti Avril, nu zici "gen". Asta asa, pentru cultura generala.(bine...asta e valabil doar in 50 % din cazuri, ceilalti 50% sunt sk8eri, deci, li se permite)
In al doilea rand, dc sa te imbraci ca ea si sa arati a Fake cand poti sa te inspiri, nu sa copiezi?
Eu una ador cum se imbraca, nu stiu, n-am nimic cu cei care se imbraca asa.Chiar ma agndeam la o rochie de banchet Gen Ea.mai vedem

| Cassandra a răspuns:

Pai e un stil chiar draguthappy

mereu mi. a placut cum se imbraca...

am parere chiar foarte buna.tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ii turcu' asa-i si pistolu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~ ohhh. Avril, se imbraca genial! ii ador stilul punk/rock \m/. si eu am stilul asta. si celor din jurul meu le place smug
see ya! big grin

| adelaaaaaaaaaa a răspuns:

Tare, daca e gen Avril 2004.