| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se uita insistent la tine pe strada? Si de ce credeti ca fac asta?

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Iti spun sincer, uneori privirile insistente ma inspaimanta iar alteori imi fac o deosebita placere(daca este un baiat draguthee hee ).De ce cred ca fac asta? Unele persoane din invidie poate pe bluza frumoasa a altei persoane sau din admiratie. Fetele in general se uita insistent la baietii de pe strada pe care ii cred draguti iar baietii la fete(acest tip de insistenta poate fi privit ca un mod de flirt).AM ramas fara idei...

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Niciodata nu mi-a placut sa fiu privita insistent, si pur si siplu ma enerveaza persoanele care se holbeaza la trecatori. Sunt foarte ciudate, nu stiu de ce se uita asa, poate de curiozitate. Insa, oricum este neplacut sa te simit privit asa de intenshee hee

| BoOoMbOnik a răspuns:

Sincer nu stiu nici eu de ce ar face asta. Mi se pare un lucru cam necivilizat si nu stiu e ciudat sa se uita cineva asa la tine minute in sir. Probabil o fac pentru ca vad ceva special la persoana pe care o privesc. O place, sau din potriva. Funda? Te rog. Mersi

| Grimalkin a răspuns:

Mai, privitul nu e interzis. De exemplu la mine se holbeaza din cauza stilului vestimentar diferit, sa zic asa. Depinde.

| CandyTetris a răspuns:

Cand se uita cineva dupa mine nu-mi place deloc; mi se pare super stanjenitor,daca as putea sa intru in pamant pe loc as face-o,pe de alta parte,recunosc ca si eu mai patesc sa intorc capul dupa cate unul sau dupa cate una, fara sa-mi dau seama(cate-odata nici macar nu ma uit la ei, mi-e gandul cine stie unde si ochii mei urmaresc luminahappy ). Hope I helped.happy

| natalyia a răspuns:

Mie imi vine sai pocnesc paia. fara sup. cred ca au o probleme cu noi. poate fac misto de noi ca sa rada de noi apoi. asa si femeile invarsta ma cam sup. ce daca eu is grasa ce vreti acu? alea ma caracterizeaza imediat asa ca ma supara un pic. dar le las in pace. mai bine se uita in gunoiul lor si nu in al meu

| lipitoOarea a răspuns:

Devin enervante daca se uita mai mult de 1 minut la mine. Probabil ca sunt mai nebuna decat altii si de-aia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt niste obsedati in a examina lumea si ai gasi defectele - mai ales babetele care de abia ast un subiect de barfa. Mie scarba de oamenii astia. Eu zic ca se uita asa pentru ca generatia lor era mai cuminte si altele iar noi suntem ceva mai smecheri, mai comentatori si mai tupeisti decat li se pare lor normal straight face