| Goddessss a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele goth?
va place stilul lor de a fi?
in special fetele goth...

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deloc, mi se par creepy laughing

| mihai69 a răspuns:

Niciuna în mod special. Fiecare își alege modul de a se prezenta după preferințele personale, nu are legătură cu faptul că acea persoană e sau nu plăcută.
Poate fi o nesuferită și dacă e îmbrăcată de la Prada...

| Drimmero a răspuns:

Ma atrag putin acolo, trebuie sa recunosc, adica cu tot cu vestimentatia lor vad si ceva feminin, dar sa fie una misto rau.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi este indiferent happy

Da, nu am treaba. Poate par chiar o idee mai dragute, in sinea lor, cand ajung sa fie descoperite.

| zurick a răspuns:

Arată genial și sigur ascultă și muzică pe gustul meu.

| Dismally a răspuns:

Da, imi plac. Iar cei/cele care mai si asculta gothic, imi plac si mai mult :D
https://www.youtube.com/watch?v=hw7hyDDl8rQ

| Nemessys a răspuns:

Da.

| ShaOfHatred a răspuns:

Fiecare persoană vede "goth" -ul în felul ei.
Dar da, îmi plac persoanele de genul. Nu într-un mod special tho. Și eu sunt rockeriță (sunt o roaceră nespălată rolling on the floor ) și mă îmbrac în negru și prefer bocancii over any other type of shoe.
Și nu goth-ul definește caracterul unei persoane. Am cunoscut gotici geniali și alții cu care nu aveam ce vorbi sau erau hateri și se credeau superiori. Nu stilul definește persoana în totalitate.

| Adrian5575 a răspuns:

Costum de satana. Nu imi place.

| anagsiwnagisiwowywo9 a răspuns:

Da!

| StancuTomita43 a răspuns:

Daca au golf 4 nu am nimic cu dânșii

| madmaxst0 a răspuns:

Mie nu imi plac dar este opinia fiecaruia