| biancapisica a întrebat:

Hei ce parere aveti de persoanele care rosesc? defect sau calitate?

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pentru persoana in cauza o fi un defect pentru ca se vad imediat emotiile. Eu daca as avea un prieten/o prietena care roseste mi-ar placea fiindca imi dau seama de sentimentele sale

| MissmysteriousS a răspuns:

Mai mult un defect.
Asta înseamnă să te dai de gol în anumite circumstanţe care nu sunt de partea ta, şi lasă uneori consecinţe negative care te afectează. Dă dovadă că îţi este teamă şi nu eşti în măsură să controlezi situaţia, pe lângă asta, ar mai fi şi neîncrederea în sine.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu rosesc mai mereu.
Uneori e defect, dar poate fi si calitate.
Ce e mai dragut decat sa iti spuna un baiat ca esti foarte draguta cand rosesti?
Hai ca deviez, depinde de situatie. Uneori poti parea vinovat doar pentru ca rosesti, am patit-o laughing
Numai bine!

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei e un defect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare poate percepe acest fapt cum vrea. Eu unul nu-l văd ca pe un defect, dar nici ca o calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitate.

| Luminou a răspuns:

Hm.Eu zic ca este o calitate, din propia experienta am observat ca daca nu rosesc in unele situatii pari nesimtit.

| Enanita a răspuns:

Buna!

Nu consider ca este un defect/o calitate. Mi se par simpatice persoanele care rosesc, dar cred ca pentru ele este uneori incomod.

Pa-pa!

| Spoiled a răspuns:

Defect, asa sunt si eu si urasc asta.

| ejbob a răspuns:

Calitate.