| stiueubine a întrebat:

Ce parere aveti despre pierce-urile in limba?

3 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Mie nu mi se par ok. In spranceana sau un buric mai merge, dar in limba nu! Intodeauna cand mananci sa simti ceva acolo e naspa.

| Alesyaa a răspuns:

Stiu cum este sa ai pierce in limba pentru ca si verisoara mea are de aproximativ 5 zile, si il uraste regreta din toata inima ca si l-a pus pentru ca, cand mananca i se prinde mancara in cercel si cand bea apa simte un gust de metal sau ceva de genul in gura, eu iti recomand sa nu iti pui, pe langa asta vei fi caracterizata o insensibila si toate cele rele, sper sa iei decizia corecta

| stiueubine explică:

Am pus aceasta intrebare nu pentru ca vreau ci pentru ca voiam sa stiu cum gandes alte persoane despre aceasta chestie; oricum multumesc pentru raspunsuri si mai astept pareri.
App nu incomodeaza cu absolut nimic pierceul daca il ai de aproape 2 luni sau ceva de genul, nici nu il simti dar fiecare cu impresiile lui in legatura cu asta