| kiko_3973 a întrebat:

Ce parere aveti despre pitzipoance si cocalari? si care asculta rock sa-mi dea id luibig grin

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

O parere rea.Adica nu am nimic cu ei, dar chiar asa sa asculti amnele si sa mananci semintelaughing)Parca e prea prea. Cat despre pitipoance, ce sa le faci. Asa sunt unele. Iubesc toata populatia.winking si al propriu si al figuratbig grin
Rock ascult din vacanta mare. PANA acum nu am omoram, dar incepe sa-mi placa.batting eyelashes

| friday a răspuns:

Vai cat ma dispera x_X. Si sunt atat de multe/multi crying.
Cand le vad pe ele nespalate si cu un bot roz, pline de fond de ten&co, si ei cu parul` plin de gel la 2 lei si tricouri roz ma apuca damblalele x_X.
Da, ascult rock, logic ca ascult rock :o \m/!

| MalynaMagdalena a răspuns:

Gusturile nu se discuta!happy

si 2.cocalari? ce intelegeti voi prin cocalari? aia care asculta manele? dar la astia care ascula rock cum le zice? eu nu am nimic impotriva manelelor mai ales ca ascult unele nu toate si 2.si muzica rock e destul de frumoasa.asta nu inseamna ca gata tu asculti rock eu manele si sunt cocalara. ce aveti fratilor? ascult toate genurile.in fine.despre pitipoance intr-adevar nu le suport dar faza cu genu' de muzica...

| DeEeA_2049 a răspuns:

Nu suport pitzipoancele nici cocalarii sunt rockerita intaritawinking

| pufocila a răspuns:

Pitzipoancele sa le arda dracu .sau.mai bine eu sa ma rad de ele iar de kokalari. iasi omorî nme exaspereaza, nu sunt de genul meu!

Da. ADOR ROCKUL iubesc, iubesc sa fiu emo imi place stilul emo!
vouA?
ID MEU bianca_frumusica_ta sau blonduta_biencuta sau pustoaica_blonda99
papa

| Florinnaa a răspuns:

Ooo doamne.eu fac alergie sa mor eu de nu. ce dracu sunt cu aia? manelisti? ooo daaalaughing)gay? ooo daaalaughing) ce sa le ceri? iubesc rokul, in schimb urasc oamenii.nu v-a suport!

| kiko_3973 explică:

laughing am unele colege care-si spun pitzi sys in clasalaughing) frate... sunt ceva de genu` : dc dracului nu am niste benzina la mine sa le dau foclaughing