| ionutzz1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre pitzipoance si cocalari? Eu unul ii/le urasc
Voi ce parere aveti.Raspunsul cel mai amuzant primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Love themlove struck
Preferatii mei sunt cei care fac poze cu ochelarii de soare in casahee heeNici cei/cele fac poze pe batranele Dacii nu imi displac.Sau cei sunt cautati "pentu posesie ilegala de frumusete"winking

6 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Ador cocalariirolling on the floor) Arata cam la fel toti: grasi, parosi, cu freze date cu flegma in loc de gel si imbracati cu haine de la 38laughing) Pitipoance? "Rat" de scroafa, sunci care atarna, haine din piata. Ce parere am? Persoane de nimic care doresc sa atraga atentia. Nu vreau funda!laughing Si trebuie sa mai zic ceva: si persoanele care cersesc funda sunt disperate. Mai nou ti se raspunde doar daca dai funda. Ce lume de nimicrolling eyes

| Zenithf a răspuns:

Ce poti simtii pentru cineva care se face altul de ochii lumii? Numai dispret. Scuza-ma, nu gasesc nimic amuzant...

Răspuns utilizator avertizat
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Astia ne fac tara de ras.nu gasesc nimic de ras. e chiar triststraight face

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinnaa a răspuns:

@Nimeni de nicaieri! scuza-ma ca te intreb da tu de unde te imbraci? Numai din IDM, mall sau mai stiu eu unde? Sunt haine frumoase si in piata sa stiihappy Si ia ghici...hainele aduse in IDM sunt din europa aduse... si nu, nu europa continentul!