| only me a întrebat:

Ce parere aveţi despre 'playing with fire'/a inşela? Cum vi se par persoanele care inşeala? Voi ati facut vreodata asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu big grin Si mi se pare un lucru urat tongue Atata timp cat iti iubesti partenerul fii sincer cu el, n`are rost sa-l ranesti. Daca nu vrei sa traiesti alaturi de el, nu-l insela pe la spate!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu e frumos sa inseli si cu atat mai putin sa fii inselatraised eyebrows
Cel mai corect ar fi sa ii spui persoanei respective ca nu mai vrei sa fi cu ea si sa va despartiti civilizathappy

| yanny`s a răspuns:

Da...de mai multe ori.nu stiu e ceva banal...parca ai vrea sa te opresti, dar nu potilaughing

nu prea e frumos sa inseli, poate celalalt chiar nu merita astastraight face