| Masculin98 a întrebat:

Ce parere aveti despre pornografie?

4 răspunsuri:
| ChangeYourLife a răspuns:

Pai ca e mare porcarie care apare la televior si unii oamneii chiar sunt obsedati de sex.Nu spun ca nu e bine sa iti placa sexul sau asa ceva, adica fa ce iti place dar NU ATUNCI CAND TE VEDE JUMATATE DIN POPULATIA DE PE GLOB.Mi se pare cea mai de **** chestie pe care a putut so o inventeze cineva. Daca as fi o zi presedinte cred ca i-as omora pe toti care fac asta. Peace happy

| Fulbaster a răspuns:

Este un lucru nefiresc inventat de oameni pentru bani!

| Maomau a răspuns:

Mizerabila! Sunt niste perversitati de o spurcaciune bestiala.
Nici macar animalele nu au interes pentru asa ceva, va dati seama cat de josnici fata de un animal sunt aceia care au asemenea preocupari

| nKzoR a răspuns:

Cel mai rau lucru pe care l-am cunoscut.
din cate vad esti baiat asa ca ai grija pentru ca din cauza filmuletelor excitarea e mare si apoi apare mastrubarea in exces care duce la ipotenta.
Concluzie: daca te uiti prea mult s-ar putea sa nu mai ai mostenitori. Pace!