| justme_1667 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Herbalife? daca aveti anumite povesti in legatura cu aceste produse v-as ruga sa-mi scrieti! multumesc!

3 răspunsuri:
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Draga justme_1667, Despre orice lucru exista pareri pro si contra, daca faci lucrurile dupa auzite vei auzi intr-o zi ca vitaminele fac cancer sau alte tampenii spuse de persoane care nu stiu nici de viata lor. daca doresti sfaturi de sanatate du-te si intreaba pe cineva care are sanatate. De ce nu intrebi sportivii gen: David Becham, Serghey Konushok, Cristiano Ronaldo etc, (imi cer scuze daca nu am scris numele corect)vedete celebre (care le consume de multi ani) sau chiar Medicii companiei care sunt laureati ai premiului nobel? Tu ai dreptul sa faci ce vrei cu viata ta, dar depinde de la cine iei sfaturi. cu stima consultant in sanatate. Mihaela Popa.

| Sweetyy44 a răspuns:

Produsele herbalife slabesc intr-adevar dar dupa aceea daca nu le consumi toata viata de ingrasi la loc poate chiar si mai mult in plus trebuie sa tii si un regim alaturi de produsele de le ei asa ca mai bine tii o dieta e mai sanatos sau poti incerca dieta dunkan se slabeste foarte mult si repede si mult mai sanatos decat cu herfalife/forever cu ea!

| Anda_Iulia_1980 a răspuns:

Uite aici un articol interesant despre produsele Herbalife: http://www.wellness.ro/blog/herbalife