| Kindly a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Oriflame? care parfum vi se pare ca miroase mai bine? si ce alte firme cum e avonu sau oriflamu mai stiti? care produs v-a impresionat cel mai tare? plss.

1 răspuns:
| yasemin a răspuns:

Mai e si firma ladys insa eu am fost dezamagita de vopseaua pentru par de la ei, in rest nu am incercat altceva.acum depinde ce parfumuri iti plac si tie, eu ador parfumul rare pearls de la avon.este super tare si multi il confunda cu chanel chancewinking