| AdePoli a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul stiinte-sociale? Este greu/usor? Ce pot "deveni" in viata daca termin acest profil, am multe oportunitati? Care sunt principalele materii? (stiu ca sunt lb. straine, dar altele?) Multumesc! Ofer funda...

1 răspuns:
| Ramona569 a răspuns:

Profilul cel mai bun la liceu este cel real, care include mate-info sau stiinte ale naturii, stiintele sociale nu au multe variante si daca te razgandesti nu te mai poti intoarce, in schimb de la cel real poti sa te faci orice vrei tu, avand timp sa te gandesti tot liceul la asta.