| Cosmina_4129 a întrebat:

Ce parere aveti despre propria voastra persoana? thinking mai sunt persoane pe care le aud spunand ca nu se suporta...straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestiile cu " nu ma suport " sunt doar de forma, in momentul in care auzi pe cineva zicand asta trebuie sa reactionezi : agiuu giuuu vai dar esti megaultraextrahiper dragutaa si inteligentaa, cum sa nu te suporti? :o. si iti dai seama ca persoana care " nu se suporta " e mandra sa auda complimente si linguseli happy.

Parerea mea despre mine? sunt o fire mai sensibila, dar in acelasi timp puternica. iubesc animalele.love struck. am mereu zammbetul pe buze si ii fac pe altii sa zambeasca.
In concluzie... eu cred ca sunt absolut normala happy.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mie imi place persoana, viata mea big grin

| R_8074 a răspuns:

Cand iti zice cineva " Sunt urat/a" sau ceva de genu ti.o zice mai mult ca sa auda contrariul de la tine. Dar exista momente pentru fiecare cand ne placem mai putin corpul si felul de a gandi, eu cred ca e normal, pentru ca nicio persoana nu e perfecta si uneori e bine sa iti vezi si defectele nu numai calitatile.

Eu nu am o parere proasta despre mine. Nu imi place la mine doar ca sunt prea sensibila si emotiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre mine? :s

pai eu cred ca sunt frumusikca, simpatica...rasfatata, iubesc roz`u :X

prietenii mei spun ca sunt fitoasa si mofturoasahee hee dar nu o spun in sens rauwinking de fapt cam asa sunt big grin

iar persoanele alea de care vorbestilaughing ca nu se suporta chatterbox e doar de fatada big grin si eu sunt cateodata asa, insa doar cu unii prieteni deoarece daca spui ca nu te suporti si nu stiu ce, ei spun cum?:O ca esti frumoasa.etc.asta te face sa te simti mai bine laughing si o faci intentionatwinking