| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cocalari/pitipoance?

Cum vi se pare stilul lor de atotstiutor scandalagiu?

Ati suporta o asemenea persoana in preajma voastra?

Aveti astfel de creaturi in zona in care traiti?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. O părere pe care dacă m-aş apuca să o exprim acum aş avea două probleme: În primul rând mi-ar lua câteva ore şi-n al doilea rând aş fi suspendat (iar) pentru limbaj vulgar.
2. Iritant spre enervant. Depinde de starea mea curentă. Oricum, stil atotştiutor şi scandalagiu au şi religioşii, nu doar cocalarii.
3. Numai cu scopul studierii nemărginirii prostiei.
4. Foarte puţine şi de regulă avem zone diferite de acţiune astfel că nu ne (prea) intersectăm.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Stilul lor mi se pare de cel mai inalt prost gust si nesimtire.
Nu suport persoane de genul asta, de aceea le ignor complet.
Am destule astfel de creaturi in zona in care traiesc.
Bafta

| PetreConstanta a răspuns:

Fiecare cum l-a lasat Dumnezeu Noi nu avem voie sa judecam Numai Dumnezeu judeca

| Anduciu a răspuns:

1.Mi-e scarba de ei.Cad vad un cocalar/tsigan pe metru patrat imi vine sa-mi iau campii.
2.Si de asta mi-e scarba.N-am vazut om normal care sa se ia aiurea de lumea de pe strada, sa asculte muzica proasta la maxim in locuri publice sau sa-si faca veacul prin parcuri, unde ar trebui sa se joace copii.
3.Nu,incerc sa evit speimenele astea infecte pe cat posibil.
4.Stau langa unul dintre cele mai slabe licee din Ploiesti, deci cocalarii si pitipoancele colcaie in voie prin zona mea la orele de varf.

| NickiMinaj a răspuns:

Pe mine ma amuza, niciodata nu ma enerveaza... laughing e atat, dar atat de amuzant! stilul lor ma lasa rece, mie poate sa-mi faca cineva scandal pana nu mai poate, ca nu are cu cine sa se certe - sunt de-o incapatanare rara. am avut chiar astfel de episoade si a fost ceva deosebit. categoric as suporta pitzipoance si cocalari. bineinteles ca sunt si la mine, numai in krtier pot numara sute!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa aveam un baiat in clasa il imita p fernando de la caransebes era foarte naspa cum facea parca era si drogat de fapt se droga.nici nu ma lasa in pace de ex radea de mine asa s zic ca dc nu am prieten.deci era oribil mai ales cum vb injura tot timpul la fiecare secunda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Ce parere aveti despre cocalari/pitipoance?
Persoane de cea mai joasă calitate, care nu realizează că sunt penibile. Vor să pară cineva, se cred cineva, cred că reușesc să obțină ceva prin tot comportamentul lor și/sau că ne intimidează. Mai mult rău mi se face când cineva inteligent le apreciază, fără să își dea seama ce fel de persoană este de fapt.

2. Cum vi se pare stilul lor de atotstiutor scandalagiu?
Mă irită al naibii. Mai ales că eu de felul meu sunt o fată certăreață care nu știe să ignore atitudinea lor de grandomani, care ține să aibă mereu ultimul cuvânt. Ăsta e felul meu, mă enervez repede deși știu că am dreptate și că nu merită să mă pun la mintea lor, dar nu mă pot abține, frate, să nu mă iau la ceartă cu ei!

3. Ati suporta o asemenea persoana in preajma voastra?
Nuu! Aș încerca să îi fac cel mai mare rău și să dovedesc lumii ce fel de persoană e, prin orice mijloc, că e mai bine așa, poate îi vine mintea la cap. Doar dacă mă enervează, dar în rest nu-mi pasă și încerc să o evit.

4. Aveti astfel de creaturi in zona in care traiti?
Sunt peste tot și-s destul de mulți.