| PredatoR a întrebat:

Ce parere aveti despre Rottweileri? Vreau sa aud si parerile voastre... Merita sa imi cumpar un pui? Vreau cat mai multe raspunsuribig grinbig grinbig grin Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Vrea si o prietena a mea sa isi ea, am iteles ca sunt agresivi cu ceilalti necunoscuti, necesita spatiu, mancare speciala...
Daca vrei un caine de nadejde sa ic asa eu zic ca e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un caine foarte agresiv( a avut unchimio 2), este destul de scump, trebuie sa aiba o hrana adecvata, ar trebui dresat si in rest este doar un caine frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un rottweiler de 7 luni happy e la mine de 5 luni si nu l-as da pe nimic in lume. si dahappy se merita sa-ti cumperi insa trebuie sa fii constient ca trebuie sa-i oferi toate atentia din lume happy te-am pupat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti ieiun rottweiler dar mare grija cu el si te sfatuiesc sa til dreses dela o varstra foarte frageda ca eu am cam patit-o cu ameu are 7 luni si se arunca la oameni si sincer iti spun este de ne stapanit de exemplu pretena mea nu poate sa iassa cu el afara de loc numai eu si abia si eu si gandeste-te ca si eu am 93 kg si abia il tin cand se crizeaza ar fi bine sa iti iei o femela de rott ca incepator. multumesc