| ROSALIEX3 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S5230 la fleur edition? eu vreau sa imi cumpar unul, parintii sunt de acord cu mine dar nu stiu cat e de fain...am vazut ca google-ul mi'l gaseste repede ceea ce inseamna ca e cunoscut. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Il are o colega.Il are de pe 5 aprilie de ziua ei si merge tare greu touch`ul.Mai bine cumpara`ti alcv.Eu iti recomand sa nu ti`l cumperi.Muzica se aude incetisor, dar are camera de 5winking

| anonymusgo a răspuns:

Mai bine mai strange bani si ia-ti Nokia 5230. Daca te intereseaza mai mult designul samsungul dar la performante Nokia castiga lejer. + navigatia gratuita + alte o gramada de aplicatii. Eu as cumpara Nokia 5230 fara sa dau inapoi.