| RrreeallTtiiMee a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala(scoala generala)? Si de ce? Argumentati.
F
U
N
D
I
T
A

2 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Ce parere "aveam"
pai colegii erau de treaba, restul era un cotet ordinar

| SerjRap93 a răspuns:

Unii dintre cei mai frumosi ani din viata.aia si an ii de liceu, nici-o grija(in cazul in care nu esti vreun tocilar care plange cand ia 9)...chiar aseara am vb cu niste prieteni si una a terminat scoala de 2 ani si ne zicea cat de grea este viata dupa ce nu te mai bazezi pe parintistraight face...si sa nu uitam de primele iubirilaughing