| razvan12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Doctor who? Daca il urmariti lasati-mi si mie impresia voastra.Acelasi lucru este si in cazul serialului survivor

Răspuns Câştigător
| LaurikusDiDi a răspuns:

Foarte fain serialu :X. Eu ma uit de obicei online.nu astept sa vad la Tv. Interesant ca se leaga fiecare episod unul de altu desi nu pare. Daca te uiti de la inceput o sa vezi o multime de lucruri care se intampla pe parcus si se leaga.
Vizionare placuta :X imi dai fundita?

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Pai cam plictisitoare amandoua, daca nai la ce sa te uiti sunt bune...