| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Ask.fm?

9 răspunsuri:
| Mavike1337 a răspuns:

Dupa mine este o prostie pentru ca sunt prea multi hateri.

| anonim_4396 explică (pentru Mavike1337):

Daca nu vrei hateri poti dezactiva optiunea de anonim, zic.

| Crucified a răspuns:

Nu prea îl văd cu ochi buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un site de ****.

| PreaTareღ a răspuns:

Este un site foarte bun,
Are foarte multi oameni,
In ce sens ce parere?
Te-a deranjat cumva?
Un site nu poate vorbi :/.
Sau te-a deranjat chestia aia cu facebooku?
Am vazut intrebarea aia :/
Dar nu stiu de ce mai intrebi parerile ca doar stii cum, e rolling on the floor.
Dacă consideri ca vrei si parerea altora,
Funda.

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

Discutam cu o fata si sarise de cur in sus cand auzise de ask.fm, ca cica-i site-ul diavolului si ca multi au murit din cauza lui laughing si mi se pare o tampenie. Vreau sa aud si alte pareri, mie mi se pare un site interesant.

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că e dusa cu sorcova, sau probabil a baut vreo 5 beri si 5 cafele rolling on the floor

| Bianca306 a răspuns:

Siteul este bun dar haterii isi fac prea mult de cap.

| mada3333 a răspuns:

Mmm nu e char asa de bun. am avut si eu da l.am sters deoarece nu aveau tupeu sa imi puna intrebari.iar la copchile de 17 ani merge struna au peste 500 de raspunsuri laughing)