| Edward_5128 a întrebat:

Ce parere aveti despre situatia in care se afla tara noastra acum?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

O parere nu prea buna. Din zi in zi parca tara noastra se scufunda din ce in ce mai mult in saracie si in criza.Conducerea acestei tari desi vor sa dea impresia ca vor sa rezolve problemele in care ne aflam este de fapt exact opusul.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se putea si mai rau.In timp vom vedea ca intotdeauna e loc de mai rau.Solutii exista, dar nu sunt oameni competenti care sa le aplice.Aici,daca nu furi, iei mita.Si daca nu iei mita, furiwinkingIncepand de la presedinte si pana la ultimul maturator de la Polaris

| Petronela a răspuns:

Parerea mea vis-a-vis de situatia in care se afla tara noastra este foarte proasta.

| ♥PiNkY♥ a răspuns:

O parere rea foarte rea foarte foarte foarte rea si presimt ca viiitorul va fi nuegru nu roz