| Selene1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre solar? (cele care ati facut si/sau faceti)

Am citit pe multe siteuri ca este mult mai benefic decat soarele pentru k te expui cu moderatie etc etc.
Eu personal la soare ma fac rosie, la solar m-am facut maronie..deci e semn foarte bun.

Insa vreau sa stiu cat va tinut bronzul dupa ce nu ati mai mers deloc?

1 răspuns:
| Bdtd04 a răspuns:

Pai pe mine nu m-a tinut mai multe de 2 luni. de asta nici nu ma mai duc. bronzul nu e de durata. In plus ar fi bine sa citesti si dezavantajele. Eu personal nu am fost multumita de bronzul pe care l-am obtinut.