| dyanady3nutza a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje? Ati putea sa imi spuneti ce facultati te-ar putea refuza daca ai tatuaj? Ma intereseaza in special despre facultatea de jurnalism.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac tatuajele, şi nu cred că te refuză nicio facultate dacă eşti tatuată. Contează calitatea şi mentalitatea omului, nu mâzgăliturile imprimate pe piele.

| Ani4you a răspuns:

Doar daca vrei sa devii politista te refuza in rest nu au treaba cu tatuajele cu atat mai putin la jurnalism

| ZzapaciThaa a răspuns:

Buna! Sincer tatuajele imi plac foarte mult, si eu imi doresc sa-mi fac. Daca vrei sa faci facultatea de jurnalism, tatuajele nu vor fi nici o problema. Doar in domeniul de politie tatuajele sunt refuzate. Daca iti plac, poti sa-ti faci fara griji. Doar sa te gandesti bine inainte ce tatuaj vrei. Sper ca te-am ajutat, succes!