| TeoIonela a întrebat:

Ce parere aveti despre tecktonik?(pentru cei care nu stiu cu ce se mananca) http://www.youtube.com/watch?v=ldt1YkL4J_U...:P

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Destul de bine dar ar fi mai frumos o coregrafie cu mai multa diversitate. Oricum e destul de bine. Eu nu as putea sa fac ce face el.

| carminaburana43 a răspuns:

Hai sa fiu eu prima care da cu parerea.Muzica e buna, nici coregrafia nu ar fi rea dar se prea repeta unele gesturi ar mai trebui imbunatatit coregrafia dansului, adaugat si alte elemente si atunci ar fi perfect.

| carminaburana43 a răspuns:

Si pentru numele celui de sus ia jos sapca de acolo ca prea isinueaza ceva de genul lui Michael Jackson! Si de ce iti pui masca? Trebuie sa stii ca cine se doreste star trebuie sa comunice cu spectatorii si asta se face privind de cit mai multe ori in ochii spectatorilor sa le dai de inteles ca pentru ei faci si nu doar pentru tine.Cheia succesului catre public e un cit mai bun contact cu ei asta se realizeaza macar prin contact vizual deci te uiti la spectatori dar mai poti face si citeva gesturi spre ei sa stie ca lor le oferi acest spectacol.Altfel se vede si se crede ca o faci doar pentru propria placere.

| deejayra a răspuns:

Nu mersi, prefer taekwondo

| m4them4tic a răspuns:

E frumos atunci cand e practicat de cine trebuie.Mai prin toate cluburile pe unde ajung, se gaseste cate un copilas de nu a mancat nimic toata ziua, sa "danseze" teck.

| iza4ever a răspuns:

Tecktoniku e super misto daca sti sa dansezi si simti muzica cum trece prin tine...un site pentru cine ar vrea sa se apuce de tecktonik:P http://www.oratoriudance.blogspot.com/ asa si crede-ma stiu cu ce se mananca tecktonik-ul ca l-am mancat un an intreg si inca il mai practic, dar m-am apucat si de DnB

| ingerash_8177 a răspuns:

Da.eu iubesck tektonik-ul. e f fain. eu cel putin il practic, adica m-am uitat pe youtube iar apoi am tot exersat, le-am aratat colegilor iar ei au zis sa ma duc la preselectii la romanii au talent( what? :-|... exagerau totusi)

cel mai mult imi place ca este un mod in care poti sati exprimi placerea fata de muzica electro big grin