| CoriiKidd a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Hero H2000? happy.
Am gasit pe un site la 270 lei, nou nout happy cu usb,casti, etc etc. [ + ca seamana leit cu iphone-ul ] voii ce parere aveti? Zice ca livrarea e gratuita.
Ce parere aveti despre telefon, vi l-ati cumparat? E bun.sau se strica repede?
Seamana enorm cu iPhone-ul ..si mi l-as lua dar parca nu am incredere la 270 lei thinking mna.
Si am mai vazut si tell-ul Samsung gt s5230 star..si ala e frum love struck. dar nu e asa gen Iphone =]] dar are un desing dragut. :*
Voi ce ZICETI?
Funda

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ca performanțe, este un telefon foarte bun, dar trebuie ținut cont de faptul că nu numai că este o replică, dar este una Made in China, deci ai toate șansele ca peste două săptămâni să plângi după el.
P.S. Nici S5230 să nu-ți iei, că e varză.

| NopeCheers a răspuns:

Pare o chinezarie dar conteaza daca vrei ceva bun sau ceva slab... iti recomand un Samsung

| bogdyi a răspuns:

Hero ala, e ceva fake nu merita, moare in 2 luni

| Dulshe1988Dulshe1998 a răspuns:

Frumos ca dizain! daca vrei un tel bun iti recomand un HTC(la pret mai mare) daca vrei la bani mai ieftini un NokiA--sau daca vrei iphonuri chinezarie! la doar 3 mil....si iti recomand orice in afara de chinezarie, deoarece daca tise srtrika nu o sa poti sal repari!