| DrunkShepp a întrebat:

Ce parere aveti despre twillight?(cartile si filmul)

Răspuns Câştigător
| cristina4love a răspuns:

O parere destul de buna. Dupa ce am vazut filmul Twilight am vrut sa citesc si cartile pentru a le compara. Pot spune ca filmul, nici nu se compara cu, cartea. O poveste foarte inspirata, plina de emotii, de necunoscut, de aventura, de dragoste. A prins foarte bine la adolescenti, si la mine de altfel. Mie una imi plac si filmele dar nu atat de mult perecum imi plac cartile.:*

7 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai am citit cartile (sunt superbe, si mult mai bune decat filmul/e). mi-a placut foarte mult primul film. al doilea film doar sfarsitul cand apare edward. imi place foarte mult cum joaca.love struck

| Elly4all a răspuns:

Cartile sunt mult mai bune decat filmul.

| dada a răspuns:

Cartile nu le-am citit. am inteles ca sunt reusite

dar filmele imi plac :X cred ca le-am vazut de 10 ori laughinglaughing :X

| AlecSSyA a răspuns:

Nu le agreez deloc.
Gusturile nu se discuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filmul, Twilight, m-am plictisit groaznic. Dar nu m-a mirat ca a devenit asa popular.Cartile nu le-am citit, nici nu-s curios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filmul, mi-a placut si intentionez sa cumpar cartielewinkingwinking.

| selym a răspuns:

Sunt foarte frumoase!