| Deny_8368 a întrebat:

Ce parere avetid espre fetele care au nasul mare?laughing

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Eee mnahappy. nu aia conteaza. cel putin eu asa zic:p. toti avem defectestraight face. mai mici, sau mai mari. da asta consider ca nu e chiar asa gravhappy.

| monicalina a răspuns (pentru Puiutz):

Crezi u ca nu este un defect grav poate la unele fete si baieti este grav tu nu cred ca esti in masura sa ne ii zici ca nu esti in locul ei[te rog nu te supara pe mine] sad

24 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Se zice ca sunt bune la pat.hmmm.batting eyelashes. sweety. ceva adevar pe aici?

| OnutAlin a răspuns (pentru nony):

Asa am vazut si eu iar dupa aia am probat si la final am analizat vreo 10 amice, prietena sau persoane cunoscute (fete cu nasu mare) iar apoi mi-am dat seama ca le place grozav... big grin in momentul de fata sunt un fan al fetelor cu nasu mare smug

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E o chestiune relativa... poate fi un dezavantaj la prima vedere insa e si un defect peste care odata trecut nu mai conteaza. E totusi important daca e intr-o armonie cu restul fetei si, daca e mare se observa mai usor si formele lui, armonioase sau nu. Unii spuneau ca un nas mare nu va strica o fata frumoasa, insa e foarte posibil. Teoretic, in prezent cred ca daca e o situatie grava ar trebui rezolvata din tinerete frageda prin sponsorizarea de catre parinti, ca orice alta problema, insa niciodata parintii nu vor aprecia aspectul din perspectiva asta. Pana la urma nasul ramane o parte dintr-un ansamblu, fiecare alta trasatura conteaza la fel de mult. Sunt barbati care ignora asta, altii care intorc capul. (Probabil de frica sa nu le intre in ochi big grin )

| SweetCandy a răspuns:

Hai mai... ce sa faci trebuie sa traim si noi pe pamantrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Klara a răspuns:

They seem jewishbatting eyelashes

| Puiutz a răspuns:

Auzi dr.benZona. nu am zis ca eu am, dar consider ca nu e ceva foarte grav! Nu merita sa fie batjocorite. nimeni nu e perfect.

| Ben. a răspuns:

Pai... mi/ar face o vanataie sub ombilic!

| Ben. a răspuns:

Vad ca mai sunt si altii cu vanatai sub ombilic!

| Ben. a răspuns:

Ei, asta-i buna! pe cine am batjocorit eu?

| sorin a răspuns:

Ca au nasul marelaughing

| Deny_8368 explică:

Nu am zis ca eu am nasul mare doar am intrebat c parere aveti depre fetele cu nasul mare.laughing

| StefanCristi a răspuns (pentru Deny_8368):

Sunt rele fetele cu nasul mare rebele încrezute se cred mari cucoane. nu le hales nu le suport prefer fetele cu nasul mic ochii căprui negri sau albaștri pentru că asta dovedește sinceritate pură și omenire și calme

| 1968 a răspuns:

Asta e, e mandria lor!

| knnight a răspuns:

Asha il ai tu nu, nu-i nimkbig grin, fiecare are un defectwinking

| MissHappy a răspuns:

Yo stiam ca umbla dupa...si o au adancarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracele fete... cred ca si lor le e rusine cu ele insusi unele au bani de ii intorc cu lopata si tot nu si-au facut operatii l nas ma refer l vrajitoarea d andreea tonciu urata creatura sa se duca dracu l doctor odata ca nasoala mai e ma mir cum sta baiatii cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma refer la nasoala de Andreea Tonciu care e o vrajitoare de urata ce e, are un ditamai nasul de mare sa se duca naiba sa isi faca o operatie...

| SmyleForMe a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing mai facut sa mor de ras ba!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ar fi interesat parerea celorlalti despre fetele cu nas mare daca tu ai avea un nas perfect. Dar nu conteaza asta prea mult. Mie mi se par urate persoanele cu nas mare chiar daca restul e cat de cat bine. Intotdeauna defectele ies in evidenta. Dar daca esti sanatoasa poti spune mersi. Si eu sunt urata din cauza nasului dar incerc sa ma obisnuiesc. Nici baietii nu cred ca se dau in vant dupa nasoase. Chestia aia ca te place asa cum esti... crede-ma ca nu e adevarat. Cine isi doreste sa aiba o prieten/a urata? NU putem fi toti perfecti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant bune la pat:->

| OnutAlin a răspuns:

Nu stiu de ce dar am o atractie sexuala maxima pentru ele straight face sper sa nu deranjez cu raspunsu asta

| Ghetutza a răspuns:

Din pct d vedere moral, nu acest lucru ar trebui'i sa fie important. ci caracterul si principiile persoanei. asemenea e chestie e ceva minor. poate are nas mare, dar e o prietena de nadejde sau... vorba lui nony, sunt bune la pat:d

| 26 a răspuns:

Se spune ca fetele care au nasu mare au si... mare
E na daca au nasu mare ce oare altul il are mai perfectwinking0
si fetele brunete cu nasu mare atrag baietii mai mult