| itzy8 a întrebat:

Ce parerea aveti de Ana Maria Mocanu?.Dar de Loredana Chivu?

9 răspunsuri:
| Lary_2950 a răspuns:

Doua piti poance proaste care au practicat multi ani cea mai veche meserie si acum ca au ajuns la capatos se cred mari vedete.deabia astept sa o vad pe chivu cu sanii ei peste 15 ani rolling on the floor

| aumih16 a răspuns:

Astea sunt niste panarame de femei daca si astea sunt naturale la cat botox si silicon au in gura fund sau in sani pe unde au ele prostiile astea cea mai ciudata moda asta cica esti sexy misto cu silicon si botox dar trebuie sa fii naiv prost la cap sa crezi asa ceva ca te face misto sau sexy

| aumih16 a răspuns:

Hai sa fie toata lumea asa cu botox si silicon ca e misto si sexy sa fim seriosi

| Cosmin1I a răspuns:

Cantitatea de interes pe care as putea sa o dau numai sa imi dau cu parerea este prea IMENSA pentru acele 2 persoane.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viaţa lui, deci nu am de gând să le judec. Nu mă simt în măsură să fac asta. Totuşi, nici nu pot spune că le simpatizez. Nu înţeleg de ce unele fete le admiră, sunt doar două tipe care fac bani dând din fund, nu văd ce ar fi de admirat în chestia asta.

| RoBoT93 a răspuns:

Loredana Chivu o inculta happy. O curva, in adevaratul sens al cuvantului happy

Ana Maria, a fost si ea la randul ei, dar a prostito Loredana happy

Acu au ajuns 2 lesinate, parerea mea happy

| itzy8 explică:

Eu am o parere mai bunicica despre Ana. Stiu ca a fost 'fata de la miezul noptii', dar mi se pare mai dragutica, mai naturala ..si danseaza mult mai bine decat Loredana.

| JamilaGizeh a răspuns (pentru itzy8):

Offf,Doamne! Cum poti sa ai o parere bunicica despre Ana care face show-uri erotice prin cluburi si a mai fost si "fata de la miezul noptii" la care se uitau toti tractoristii si bosorogii obsedati? caci un om normal la cap nu cred ca se uita la asa ceva.
Fetele astea nu au nici un pic de respect de sine, sunt pur si simplu "IEFTINE"!
Cel mai trist este ca ele au devenit adevarate modele pentru fetele din ziua de azi.
Eu zic mai bine sa te concentrezi pe lucruri mai importante in viata si pe oameni de la care ai ceva de invatat, oameni de succes, oameni inteligenti, educati, nu pe "carpe" din astea sad

| itzy8 explică (pentru JamilaGizeh):

Ma refeream ca am o parere mai bunicia despre Ana ..ca aspect fizic.
e mai frumoasa, din punctul meu de vedere decat loredana! happy oricum mersi