| shade a întrebat:

Ce parre aveti espre grafferii din ziua de azi? Despre hip-hop? despre cartier in general?! Pt ca hip-hop+graffity=my live!

5 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Pai... nu am nimic in general cu ei, muzica hip-hop nu pot sa spun ca o ascult prea mult. Ce ma fascineaza sunt grafferii care "coloreaza" totul vesel... sau oricum mai vesel de cum era inainte. Si ma uimeste asa cum fac ei toate desenele lor complicate si in acelasi timp se ascund de politisti, mai ceva ca in cartile de aventura. Asta e tot ce imi place la nebunie la ei.

| alexdop21 a răspuns:

Shade, graffity e o cultura in toata lumea si multi o respecta, si eu o respect foarte mult. Imi plac graffity-urile frumos facute ca asta http://www.christchurchdailyphoto.com/......an-art.jpg
nu imi plac cele ostentative, vulgare, obscene, imi place sa vad un graffity inteligent!
Daca te numeri printre cei care fac graff-uri frumoase atunci tot respectul!

| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai.in general viata de cartier e foarte interesanta:X...cat despre muzica hip-hop este absolut geniala... cel putin eu ascult destul de des acest gen de muzica...si grafferii au un stil aparte...nu stiu cum sa il descriu...happy... Dar in "cartier" se petrec multe...eu am o gramada de amintiri cu amicii pe acolobig grin

| shade explică:

Scz pentru greselile de tipar..mam grabit!

| Danut4 a răspuns:

Hip-hop-ul este super si graffity