| corina_7117 a întrebat:

Ce perle ati auzit spuse de profii vostri?laughingSunt sigura ca au gresit si ei, oricat de intelectuali ar vrea sa para...nu e asa?rolling on the floorAstept raspunsuri cat mai multe.va pup:*:*:*

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Îmi amintesc că toată lumea s-a prăpădit de râs la: "Haideţi să rezolvăm nişte probleme simple de Olimpiadă".

| ALeXsSaY a răspuns:

Pt a rezola aceasta ecuatie facem o tocanita de radicali si ca garnitura avem 2 module foarte simple.rolling on the floor pofta buna big grin logic profu de mate.

| MissLoca a răspuns:

"Sa iese la tabla" - Profa de romana rolling on the floor